Nie ma to jak gościć u kogoś z pasją, a pasji u tych braci nie można nie zauważyć. W ostatnim czasie, a dokładniej w styczniu bieżącego roku, mieliśmy przyjemność poprowadzić realizację osiemnastych urodzin – bliźniaków Huberta i Szymona! Dla Szymona jak i Huberta pasją jest nie byle jaki sport – bo siatkówka plażowa.

Dla wielu z ich gości urodziny te były niesamowitym spotkaniem po latach! Jako, iż chłopcy emanują od siebie pozytywną energią, podczas tejże imprezy nie trzeba było nikogo zapraszać do wspólnej integracji i czy zabawy! Uśmiechy nie schodziły uczestnikom z twarzy, dzięki czemu każde zdjęcie na naszej hollywoodzkiej ściance było mega udane.

Sebastian – chrzestny jednego z jubilatów – Szymona, w dniu 18stki celebrował urodziny, oczywiście bracia pomyśleli o wszystkim, toteż i dla niego nie zabrakło prezentu !

Po raz kolejny zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną grupę muzyków Brass Dj’s – która bezkonkurencyjnie rozbudziła uczestników zabawy.

Oczywiście, jak już wspominaliśmy wcześniej, Szymon i Hubert nie zapomnieli o niczym, także o swoich rodzicach! Podczas tych niebanalnych urodzin i rodzice doczekali się wyjątkowego podziękowania od swoich w pełni dorosłych już synów!

Cała uroczystość odbyła się w hotelu Papaver, położonym nad malowniczym jeziorem w Ślesinie, my ze swej strony dziękujemy za wspólną zabawę i energię!

Music & Enjoy : www.hotdjs.pl
Foto By: Chris Photography
Instrumenty: Brass Dj’s